Bohaterowie


Sara Torres

Córka porucznika Caine'a. Ma 22 lata. Jest w połowie meksykanką. Jej rodzice rozwiedli się, gdy była mała. Jako nastolatka sprawiała matce problemy, dlatego zamieszkała ze swoim ojcem. Z zawodu jest informatykiem, ale jej prawdziwą pasją jest motoryzacja.
Brian O'Conner
Ma 25 lat. Jest policjantem pracującym dla FBI. Jego najlepszym przyjacielem jest Roman. Poza pracą spędza czas majstrujac przy samochodach oraz na nielegalnych wyścigach.

Nicole "Nikki" Berkeley
Ma 22 lata. Przyjaciółka Sary. Jest fryzjerką. To ona po raz pierszy zabiera dziewczynę na nielegalne wyścigi. Z Sarą znają się jak łyse konie. Nie jeden raz wpadały razem w kłopoty.
Roman Pearce
Ma 26 lat. Najlepszy przyjaciel Briana od czasów dzieciństwa. Siedzieli razem w poprawczaku. Ich drogi rozeszły się, gdy Brian został policjantem. Odbywał karę pozbawienia wolności za posiadanie kradzionych części w swoim garażu.Tej Parker
Ma 26 lat. Jest właścicielem warsztatu samochodowego. Organizuje wyścigi uliczne, jednak w nich nie uczestniczy, ponieważ kiedyś przeżył wypadek samochodowy.

Horatio Caine
Ojciec Sary. Jest wobec niej sporo nadopiekuńczy. Ma stopień porucznika. Pracuje Miami-Dade Police Departament.

1 komentarz: